Lucie H.

fyzioterapeutka

Ráda vás naučím, jak podpořit vaše děťátko, aby se správně rozvíjelo👶🏻 Psychomotorický vývoj mě začal zajímat při studiu na vysoké škole a má zvědavost se vygradovala po porodu předčasně narozených dcer - dvojčat. Prošly jsme si rehabilitací a já chtěla vědět víc. Mou třetí dceru už jsem manipulovala a podporovala správně. V současné době nejvíc používám pro práci s miminky akreditovanou metodu ACT (Akrální koaktivační terapii). Využívá vlastní aktivity děťátka a miminka při ní nepláčí. Děti jsou mou velkou láskou.... www.vyvijimsespravne.cz Fb: Krok za krokem psychomotorickym vyvojem

Nejbližší online třídy by Lucie H.
Uživatelská hodnocení (ukázat všechny)
Patricia

velmi mila fyzioterapeutka, prakticka prednáška (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Feb 2024
Helena

Paní moc hezky ukazovala a říkala vše co jsem od toho očekávala 😊 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Feb 2024
Michaela

Velmi přínosné. Vřele doporučuji a ráda se k této lekci vrátím. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

31. Jan 2024
Gabriela

Páčili sa mi názorné ukážky ako aj príklady a upozornenia na základe rokov praxe. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

29. Jan 2024
Lucia

Milá lektorka, zaujímavé a praktické rady :-) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Jan 2024
Klaudia

veľmi príjemná pani, teším sa na prednášku. kvalitné informácie dobre podané, ďakujem aj za odpovede na moje otázky:-) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Jan 2024
Daniela

skvelá hodina plná prínosných informácií, rovnako pozitívne hodnotím aj školiteľku, už sa teším na ďalšiu hodinu :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Jan 2024
Jitka

Poučné. Vše pěkně vysvětleno. Děkuji! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Jan 2024
Veronika

Úžasná paní lektorka, která vše zodpoví a je velice příjemná (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Jan 2024
Lubomira

Vyborna prednaska, prijemna a ochotna prednasajuca, co zodpovie vsetky otazky :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Jan 2024
Dominika

Obsahom výborná prednáška. Naozaj poučná a zrozumiteľná. Oceňujem, že ak padla otázka mimo oboru prednášateľky, upozornila na to, že sa radšej treba poradiť s pediatrom, pozrieť si iného prednášky atď. Pozerala som to zo záznamu, trochu to sekalo a bol horší obraz. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

10. Jan 2024
Kateřina

Děkuji za všechny cenné informace. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

10. Jan 2024
Veronika

Velmi užitečné, praktické ukázky. Vše bylo moc hezky vysvětleno. Děkujeme! :-) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Jan 2024
Veronika

Uzasne poučné a zajímavé. Krasne popsáno a vysvětleno. Moc děkuji. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

08. Jan 2024
Ivona

Velmi uzitocne informacie. Lektorka opakovane a zrozumitelne vysvetlovala jednotlive pozicie babatka a venovala sa dostatocne nasim dotazom. Jedna z mala prednasok, pri ktorych hodina zbehla ako voda. Doporucujem. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

08. Jan 2024
Jana

Skvela prednaska. Pani lektorka velmi zrozumitelna, strukturovana a s nazornymi ukazkami. Super! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Dec 2023
Jana

Ďakujem za prehľadnú lekciu s praktickými ukážkami. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Dec 2023
Veronika

Kurz byl velmi poučný. Moc za něj děkuji 😉 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Dec 2023
Martina
Dominika

Uzitocne informacie. Fajn prednaska. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

16. Dec 2023
Erika

Veľmi prínosná prednáška,super vysvetlená aj pre prvorodičku. Príjemné vystupovanie a podávanie informácii :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Dec 2023
Denisa

Pekne vysvetlené, ukázané a niekoľkokrát opakované, lepšie sa to zapamätá. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

03. Dec 2023
Pavla

Skvělý kurz s lektorkou Luckou plný praktických informací. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

30. Nov 2023
Kamila

Velice přínosné video. Doporučuji všem. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

29. Nov 2023
Lucie

Přednáška byla velmi poučná, cítím se hned klidněji :-) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

28. Nov 2023
Nikol

Jasné, stručné, výstižné, dobře pochopitelné. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

27. Nov 2023
Aneta

Moc děkuji za úžasnou přednášku, která byla plná využitelných informací. Vše bylo podrobně a prakticky vysvětleno, mockrát děkuji a těším se na další přednášku. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

27. Nov 2023
Barbora

přínosné a dozvěděla jsem se i něco nového (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

27. Nov 2023
Denisa

Pekne detailne a viackrát za sebou ukázala aj vysvetlila rôzne polohy. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

26. Nov 2023
Ivana

Prínosná prednáška k tomu ako správne dvíhať, polohovať, nosiť či manipulovať s bábätkom pri prebaľovaní a kúpaní. Určite by som si toto video pozrela znova po narodení bábätka, aby som si to pripomenula a vyhla sa chybám. Odporúčam prvorodičkám, hlavne tým, ktoré nemajú skúsenosti s manipuláciou s bábätkami v rodine či blízkom okolí. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

20. Nov 2023
Karina

Prospešné informácie o psychomotorickom vývoji bábätka. Ďakujem za zodpovedanie otázok milej prednášajúcej. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

20. Nov 2023
Gabriela

Super lekce s mnoha praktickými tipy, jak děťátko chovat, přebalovat, koupat a čemu se vyhnout a proč. Pro mě jako pro prvorodičku velmi cenné informace. Děkuji! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

20. Nov 2023
Veronika

Super. Kila lektorka, během školení reagovala na dotazy a odpovídala, ukazovala. ☺️ (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

20. Nov 2023
Kamila
kamila

Trieda bola veľmi poučná, pani lektorka veľmi jasne a detailne odpovedala na všetky otázky. Veľmi vhodný webinár pre budúce mamičky. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

20. Nov 2023
Simona

Super a velmi poučné, moc děkuji za veškeré rady. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

20. Nov 2023
Zuzana

Odporúčam túto prednášku. Pre mňa bola plná praktických informácií, čo sledovať, robiť, nerobiť. Výborne vysvetlené. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

14. Nov 2023
Veronika

Skvělá přednáška, dozvěděla jsem se přesně to, co jsem očekávala. Utřídila jsem si k vývoji a pohybu miminka. Uklidnilo mě, že si budu umět poradit v jednotlivých měsících vývoje. Jediné mínus, za které však paní lektorka nemůže- bohužel mi web neumožňuje klást otázky do chatu, ani žádným způsobem reagovat. Bylo mi to líto, neboť jsem se chtěla zapojit do diskuze k fotografiím. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

14. Nov 2023
Ilona

Moc děkuju za informace, toto by měla vidět každá nastávající maminka, ale i babičky.:) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

10. Nov 2023
Ružena

Vyborna prednaska! Vsetko svizne zhrnute a nazorne vysvetlene. 👍 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Nov 2023
Luc

Opět bezkonkurenčně nejlepší informace, moc děkuji. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

07. Nov 2023
Zuzana

Moc pěkný praktický kurz. Děkuji za užitečné informace! Z. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

06. Nov 2023
M

Velmi přínosná přednáška pro každého. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

06. Nov 2023
Hanka

příjemná lektorka, vše vysvětlila a poradila (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

06. Nov 2023
Veronika

Příjemný a poučný kurz, zejména díky znalé a příjemné lektorce. Doporučuji, pokud vás zajímal jak správně manipulovat s miminkem a jaké polohy jsou vhodně k jeho vývoji. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

05. Nov 2023
Radka

Krásně a jednoduše vysvětleno!! Obohacující pro novopečené maminky a tatínky (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

03. Nov 2023
Lenka

Opäť jedna výborná prednáška doplnená o praktické ukážky. Ďakujem! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

02. Nov 2023
Michaela

Živé vysílání super. Dobře vysvětleno, možnost dotazů. Paní lektorka působí moc mile. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

02. Nov 2023
Zuzana

Třída byla velmi praktická. Moc děkuji. :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Nov 2023
Josefína

Přínosná přednáška s praktickými ukázkami. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Nov 2023
Žofia

Zrozumitelne vysvetlene, pre mna ako buducu prvorodicku velmi prinosne informacie (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

31. Oct 2023
Veronika

Moc super. Dozvěděla jsem se všechno co jsem potřebovala. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Oct 2023
Luc

nejlepší, děkuji za vaše přednášky (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

24. Oct 2023
Sandra

Velmi děkuji paní lektorce za velmi poučné informace, které podávala srozumitelně a vřele. Pro mne jako prvorodičku to bylo inspirativní a dozvěděla jsem se přesně to, co jsem měla, abych se vyhnula zbytečným chybám, kterými bych nechtěně mohla svému miminku do budoucna uškodit. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Oct 2023
Veronika

Skvělé rady a tipy na manipulaci s miminkem (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Oct 2023
Viera

Skvelá prednáška! Dôležité informácie podané zrozumiteľne a systematicky! Ďakujem! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Oct 2023
Katarína
Jana

Pěkně vysvětleno jako vždy 👍 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Oct 2023
Iva

Velmi přínosná přednáška s chybami a sympaticka lektorka :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Oct 2023
Jaroslava

Velice přínosné, zvlášť pro mě jako prvorodičku. Informací na mě bylo hodně, doporučuju teda papír a tužku a psát si poznámky. Děkuji! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Oct 2023
Lenka

dobrá a užitočná prednáška :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Oct 2023
Kamila

Jednoznačně doporučuji. Už jsem měla s Lucií dvě hodiny a obě dvě byly velmi přínosné. Lucie všechno krásně vysvětlí a hlavně prakticky ukáže/předvede. :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

17. Oct 2023
Luc

Úžasné! Nejlepší ze všech přednášejících, skvěle se vás poslouchá a máte výborné rady, které mi neskutečně pomáhají s přípravou, jsem si hned jistější, že vše zvládnu, moc vám děkuji za cenné rady a váš čas. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

16. Oct 2023
Veronika

Opět skvělá přednáška s praktickou ukázkou. Vřele doporučuji (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

16. Oct 2023
Radka

Příjemná paní lektorka, velmi praktické rady (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

16. Oct 2023
Luc
Romana

Obzvláště oceňuji praktické ukázky a děkuji za přínosné informace. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

12. Oct 2023
Lenka

Psychomotoricky vyvoj miminka na startu jeho zivota ovlivni dalsi jeho vyvoj. Proto by se maminky meli v tomto ohledu naucit, jak s miminky manipulovat a jak je spravne motivovat k dalsimu, zdravemu vyvoji... (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
Kateřina

Děkuji za srozumitelně podané důležité informace aa praktické ukázky (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
Dita

Užasné👌🏼mnoho zajímavých informací (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
katarina

Prednáška bola super, síce som nevidela prvú pre deti 0-3 m. a verím, že ešte niekedy bude a určite sa prihlásim. Pomohlo mi to zorientovať sa v správnych návykoch pohybových zručností bábätka. Doporučujem (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
Veronika

Super přednáška, konkrétní tipy a rady. Vše využitelné v praxi. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
Andrea

Hodina byla přínosná a jsem velmi spokojena s přednesem paní Lucie. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
Lucia

Velmi zaujimava prednaska s milou pani fyzioterapeutkou, urcite odporucam! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
Michaela

Perfektní a velmi poučný kurz:-) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Oct 2023
Blanka
Blanka
Zuzana

Zajimava a prinosna prednaska, pustim i manzelovi (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

06. Oct 2023
Radka

Moc užitečné video se zajímavými radami a tipy. Je vidět, že paní opravdu ví, o čem mluví 🙂 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

06. Oct 2023
Barbora

Skvělá přednáška od paní fyzioterapeutky, moc se mi líbila a byla velmi přínosná. Rovnou jsme s miminkem cvičili. 😊 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

05. Oct 2023
Tereza

Přednášky jsou pro mě velmi užitečné. Těším se na další (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

05. Oct 2023
Petra

Přínosná přednáška podaná velice srozumitelnou a milou formou. Určitě se podívám i na další webináře, které lektorka povede. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

05. Oct 2023
Michaela

Skvěle vysvětleno a ukázáno, co by mělo miminko umět do tří měsíců. Děkuji za užitečné rady. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

04. Oct 2023
Jana

Webinář byl velmi přínosný. Paní ukazovala vše na panence Pepině, což je pro mě důležité a díky tomu jsem všemu porozuměla. Přístup i vše okolo profesionální. Doporučuji ke shlédnutí. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

04. Oct 2023
Pavla

Tipy ohledně postýlky byl skvělé. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

04. Oct 2023
Tamara

Super lekce . Moc děkuji.tesim se na další (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

04. Oct 2023
Zuzana

Webinář byl přínosný, srozumitelný, lektorka sympatická. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

04. Oct 2023
Kateřina

Skvělá přednáška s mnoha praktickými tipy jak cvičit s miminkem. Vše srozumitelně vysvětleno. Moc děkuji! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

04. Oct 2023