Lucie H.

fyzioterapeutka

Ráda vás naučím, jak podpořit vaše děťátko, aby se správně rozvíjelo👶🏻 Psychomotorický vývoj mě začal zajímat při studiu na vysoké škole a má zvědavost se vygradovala po porodu předčasně narozených dcer - dvojčat. Prošly jsme si rehabilitací a já chtěla vědět víc. Mou třetí dceru už jsem manipulovala a podporovala správně. V současné době nejvíc používám pro práci s miminky akreditovanou metodu ACT (Akrální koaktivační terapii). Využívá vlastní aktivity děťátka a miminka při ní nepláčí. Děti jsou mou velkou láskou.... www.vyvijimsespravne.cz Fb: Krok za krokem psychomotorickym vyvojem

Nejbližší online třídy by Lucie H.
Uživatelská hodnocení (ukázat všechny)
Lenka

Vše moc hezky vysvětleno. Děkuji (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. May 2023
Radka

Pre mňa jedna z najlepších a najprínosnejších prednášok! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. May 2023
Janka

Veľmi sa mi prednáška páčila. Bola prínosná s množstvom informácii a praktických ukážok ako manipulovať s bábätkom; alebo na čo si dávať pozor. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
Soňa

Veľmi prínosné, odporúčam :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
Zuzana

dakujem, super video s ukazkami manipulacie s novorodencom. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
Andrea

Veľmi príjemná a obohacujúca prednáška. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
Jitka

Paní lektorka zodpověděla vše, co jsem potřebovala. Tedy přesně tak, jak to potřebuje prvorodička. Nic nebylo zbytečně komplikované. Vždy doplnila i info o tom “jak” např. všude se píše:polohujte miminko, nikde není psáno jak. Zde bylo vysvětleno. Paní lektorka velmi sympatická a lidská. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
Ľudmila

Veľmi prínosná prednáška, veľmi jasne, zrozumiteľne a odborne vysvetlené, ako manipulovať s novorodencom. Určite si ju pozriem z archívu ešte niekoľkokrát, lebo mám pocit, že popisuje asi najdôležitejšie veci, ktoré potrebujem ako prvorodička vedieť. :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
kamila

lektorka mila, zajimave a dulezite informace, doporucuju (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
Markéta

Skvělé, přehledné, názorné. Velmi příjemná lekce (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. May 2023
Júlia

Výborne vysvetlené a názorne predvedené. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

19. Apr 2023
Lucie

Opět užitečné informace a velmi příjemná lektorka ☺️ (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

05. Apr 2023
Denisa

Veľmi sa mi táto trieda páčila, naučila som sa veľa nového a určite odporúčam 👍 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

29. Mar 2023
Lucie

Zatím jedna z nejlepších přednášek :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

29. Mar 2023
Emília
Veronika

Velmi dobre vysvetlene, prinosna prednaska, super :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

05. Mar 2023
Veronika

pacilo sa mi vsetko hlavne ze to vsetko bolo krasne a viackrat nazorne ukazane. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

02. Mar 2023
Martina

Ďakujem za skvelú a plnohodnotnú prednášku ❤️ (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Mar 2023
Gabriela

Pekne vysvetlene a ukazane jednotlivé zakladne polohy manipulácie..lepsie vidieť ako sto krat počuť..dakujeme za poucnu prednášku (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Mar 2023
Dominika
Jana

Výborná hodina , všetky polohy mi boli vysvetlené (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Mar 2023
Andrea

Veľmi sa mi prednáška páčila,obsahovala veľa praktických príkladov,milá lektorka, moja prvá skúsenosť s Mamaclass a veľmi pozitívna.Ďakujem,Andrea (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Feb 2023
Zuzana

Zaujímavá a užitočná prednáška s praktickými ukážkami. Určite sa rada zúčastním aj ďalších prednášok tejto lektorky. Ďakujem. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Feb 2023
Zuzana

Paradna hodina plna praktickych informacii, vzdy sa na hodinu tesim :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Feb 2023
Tina

Skvelá prednáška! Výborne vysvetlené s ukážkami a podrobným popisom čo robiť a čomu sa vyhnúť. Za mňa veľmi užitočné informácie, ktoré rozhodne využijem po narodení nášho bábätka. Oceňujem aj Luckin prístup - veľmi príjemná, pozitívne naladená, odpovedala na každú otázku v chate. Ďakujem za skvelú plnohodnotnú hodinku :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Feb 2023
Maria

Super prednaška, vela užitočnych informaci (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Feb 2023
Marianna

Veľmi obohacujúca prednáška, pani lektorka je veľmi sympatická, príjemná, vie odborne aj prakticky vysvetliť veci aj s názornými ukážkami. Určite odporúčam. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

02. Feb 2023
Dominika

Prednáška bola veľmi obohacujúca, s veľkým množstvom informácií a úžasných ukážok. Všetko som si pozapisovala a budem to po narodení svojho bábätka aj praktizovať.Veľmi sa mi páčila a ďakujem za možnosť zúčastniť sa jej. Určite nebola posledná u tejto lektorky. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Feb 2023
Barbora

Veľmi proesionálne vedené prednášky, veľa názorných a detailných ukážok, zrozumiteľne vysvetlené, odborne zodpovedané dotazy. Je zjavne že lektorka je odborník vo svojej profesii. veľmi odporúčam ktorúkoľvek prednášku. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Feb 2023
Ľudmila

Uzasna prednaska. Pani lektorka je velmi sympaticka pani, vidno, ze sa v tom vyzna. Urcite si pozriem aj ostatne casti, odporucam vsetkymi desiatimi :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

01. Feb 2023
Petra

Tato třída je velmi přínosná (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Beáta

Ďakujem za super prednášku a pekne vysvetlené prechmaty pri polohách. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Kristýna

Přednáška byla přínosná a dozvěděla jsem se všechno, co jsem potřebovala vědět :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Marie

Dozvěděla jsem se o několika svých chybách při manipulaci s miminkem. Děkuji (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Iv

Bohuzel mi nesla lekce spustit, tak bych se rada podivala z archivu. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Petra

děkuji za přednášku, byla přínosná (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Tereza

Hezká a užitečná přednáška. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Barbora

Vynikajuca prednaska, mnozstvo uzitocnych informacii. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

25. Jan 2023
Adé

Velmi přínosné! Mockrát děkuji:-). (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

24. Jan 2023
Kateřina

Velmi zajímavá hodina, přínosná pro každou budoucí maminku. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

24. Jan 2023
Andrea

Vřele doboručuji. Hodně jsem se dozvěděla. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

24. Jan 2023
Veronika

Vše moc hezky vysvětleno s názornými ukázkami a paní lektorky též zodpověděla všechny dotazy, kterých bylo požehnaně. Super lekce, děkuji (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

24. Jan 2023
Jana

Určitě stojí za to vidět. Spousta praktických rad, jak miminko zvedat, držet v náručí, koupat a podobně (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Jan 2023
Katka

Třída byla velmi přínosná, lektorka vysvětlovala srozumitelně i s praktickou ukázkou co a jak a velmi pružně a ochotně reagovala na dotazy z řad posluchačů. Děkuji za lekci :-) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

20. Jan 2023
Lucie

Vše podáno a ukázáno jasně a srozumitelně. Děkuji moc milé lektorce za připomenutí toho co už jsem zapomněla a za poručení se o tom co jsem nevěděla. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

19. Jan 2023
Hanka

Super, doporučuji jako prvotní informace k danému tématu! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

19. Jan 2023
Pavla

Děkuji za skvělou přednášku. Sice jsem druhorodička, ale vzhledem k tomu, že první porod proběhl před osmi lety, tak bylo opravdu přínosné si zopakovat, jakým způsobem zvedat, chovat a kojit novorozence. A děkuji za ujištění v tom, že vlastní postýlka je vhodnější pro spánek miminka než spaní ve společné posteli. Znovu jsem si uvědomila, jak je důležité střídat pozice, aby se miminko vyvíjelo symetricky. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

19. Jan 2023
Marie

Děkuji za tento webinář, jsem ráda za tyto cenné informace. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Broni

líbilo se mi názorné předvedení různých poloh a způsobů manipulace s miminkem (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Veronika

Pani lektorka vysvetlovala vse hezky a srozumitelne (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Monika

Nelohu hodnotit po kliknutí na odkaz jen šedá obrazovka. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Jitka

Krásná přednáška, zatím pro mě jedna z nejužitečnějších.. a k tomu moc milá paní fyzioterapeutka, když bylo potřeba cokoliv zopakovala, odpověděla na všechny dotazy. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Andrea

Bolo to veľmi pekne vysvetlené, zrozumiteľné a zaujímavé (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Monika

Veľmi dobre spracovaná celá téma :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Katka

Bohužel jsem začala koukat později, ale z toho, co jsme měla možnost vidět - moc pěkná lekce především s praktickými ukázkami hned při vysvětlování. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Vlasta

Plno rad, tipů a triků a hlavně srozumitelné a pochopitelné. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Kristýna

Praktické a dobře vysvětlené rady (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Lenka

skvělá přednáška se skvělými tipy a triky (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Šárka

Spousta cenných informací, jak manipulovat s miminkem a neublížit mu, jak správně držet, zvedat, koupat. Budeme používat v praxi :) (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Veronika

Vynikajúca prednáška. Veľa praktických ukážok manipulácie s bábätkom. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Natalia

Hodně užitečná přednáška, spousta informaci, příjemná lektorka. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Katka

Velmi doporučuji toto školení. Paní lektorka je super. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Lenka

Moc zajimave povídání! Dekuji!!! (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Veronika

Příjemný praktický kurz, hodně jsem se toho dozvěděla. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Lenka

Dnešná prednáška bola veľmi dobrá a pani lektorka všetko vysvetlila podrobné a zrozumiteľne. Bola to veľmi dobrá lekcia, hlavne pre prvorodicky medzi ktoré patrím aj ja. Takže ďakujem veľmi pekne 🙂 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Pavel

kurz byl velmi užitečný, děkuji (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Hanka

Přednáška byla velice pěkná a srozumitelná, jen jsem si zase potvrdila manipulaci jak to má být správně. Velmi doporučuji všem maminkám, jednoduché s názornými ukázkami. Děkuji (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Veronika

Jasně a jednoduše vysvětlené, skvělá ukázka pozic. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Zuzana

Skvěle vysvětlená a názorně předvedená manipulace s miminkem. Paní lektorka moc příjemná a odpovídala na spoustu dotazů. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Andrea

Velmi přínosná přednáška, jsem spokojená. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Eva

Prednaska byla velmi prinosna. Doporucuji. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Veronika

Skvěle předvedeno nošení, zvedáni atd (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Katarina

Vsetko podrobne opisane a ukazane. Urcite odporucam. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

18. Jan 2023
Katarína
Jana

Skvělý kurz, názorné ukázky a odpovědi na dotazy v průběhu. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

14. Dec 2022
Slávka

myslela som si že už mám čo to naštudované o vývoji bábätka, ale zistila som množstvo nových informácií, veľmi prínosná lekcia. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

14. Dec 2022
Natália

Zrozumiteľné, výstižné a pekný čistý prejav. Oceňujem aj názorné ukážky. 5*/5 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

09. Dec 2022
Michaela

Super kurz...velice pěkný projev, vše hezky vysvětleno a prakticky předvedeno. Děkuji. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

07. Dec 2022
Anežka

Super prednáška kde padli užitočné rady 😊 (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

07. Dec 2022
Dominika

Veľmi poučná prednáška, lektorka veľmi dobre názorne ukazuje ako pracovať s bábätkom. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

07. Dec 2022
Michaela

Velmi příjemný projev lektorky, naučné téma a kvalitní zpracování, děkuji (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Nov 2022
Tereza

Velice naučná přednáška, hodně jsem se dozvěděla. A jako bonus hezký přednes a velmi dobrá kvalita zvuku a obrazu. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Nov 2022
Katarína

Veľmi hodnotná prednáška, plná praktických ukážok a zaujímavých tém na manipuláciu s bábätkom, ako aj rôznych pomôckach pre správny psychomotorický vývoj. Informácii je všade mnoho, ale lektorka to krásne zhrnula a všetko potrebné vysvetlila. Ďakujem. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Nov 2022
Zuzana

fajn prednáška, ale nedozvedela som sa nič zásadné prekvapivé (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

23. Nov 2022
Lenka
Zuzka

Zajimevé jen Škoda, že lektoři nevědí, že na daně platformě nejde psát do chatu pokud sledující nemá členství. Jinak skvělá přednáška. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

16. Nov 2022
Zuzana

Super, odnáším si nové informace, děkuji. (Co by měla vědět každá maminka o psychomotorickém vývoji miminka)

15. Nov 2022
Magdaléna